ТОВ «АгроПраво» стало ексклюзивним партнером заходу компанії “Кернел” Open Agribusiness та виступає експертом у даному проекті.

АгроПраво – компанія, яка динамічно розвивається і бере участь у масштабних проектах. Ми завжди поповнюємо свої кейси новинками та радо обмінюємося своїм досвідом.

Нещодавно наша команда взяла участь у форумі компанії «Кернел» PRO100 AGRO, організований для партнерів проекту Open Agribusiness. Цього разу  «АгроПраво» стало ексклюзивним партнером заходу та виступає експертом, який надає правову експертизу земельних активів партнерів проекту Open Agribusiness.

Програма зібрала більше тисячі успішних українських аграріїв, перетворившись на подію національного масштабу. Досвід лідера галузі, компанії «Кернел», дозволив подивитися на розвиток аграрного сектору комплексно: оцінити тренди, інструменти агровиробництва й інноваційні технології, обмінятися практиками й отримати максимум корисного досвіду.

Разом з тим компанія «Кернел» анонсувала, що усі господарства, які долучаться до партнерської програми Open Agribusiness отримають гарантоване зростання прибутку на $150–200 з кожного гектара.

Аграрії дізналися і про цьогорічні досягнення фахівців «Кернел» та їх партнерів. Зокрема, агровиробники мали змогу більш детально ознайомитись із широким спектром послуг, які надає наша компанія.

Нагадаємо, що  “АгроПраво” надає комплексну підтримку агропідприємствам з обслуговування і управління земельним банком, вирішення проблем у сфері земельних відносин, оформлення майнових прав на нерухомість та землю.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *