ЕЛЕКТРОННА КАРТА ГРУНТІВ

ТОВ «АгроПраво» надає послугу отримання електронної карти ґрунтового покриву.

Карта передається замовнику у форматі геоінформаційних платформ (файли з розширенням *shp, *dmf, *kml, *kmz та інші) або у редакторі документів (з розширенням *pdf).

Електронні карти можуть використовуватись:

для планування та проведення агротехнічних і меліоративних заходів на території господарств;

при розробці заходів щодо підвищення родючості ґрунту;

для організації раціонального використання території.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СКЛАД ПОЛЯ

РЕЗУЛЬТАТ

Знаючи точний вид ґрунту на оброблюваній території, можна раціонально визначити культуру для вирощування, яка дасть високий рівень родючості.
Ґрунти мають свої класифікації та класи придатності. Відповідно вони можуть бути як сильно родючими, мало родючими, або взагалі деградованими. Доцільним є інтерактивна карта, на якій можна відобразити всі ґрунти які знаходяться на території, для подальної раціональної організації сільського господарства.

Важливо знати до якої агровиробничої групи віддноситься земля, адже для кожного ґрунту потрібен особливий обробіток. Розуміючи до якої агровиробничої групи ґрунтів належить земля, можна робити висновки щодо її придатності у сільському господарстві. Відповідно для кожної культури є свої ідеальні ґрунти, на яких урожайність буде максимально. Так само є і деградовані ґрунти, на яких вирощування с/г культур буде недоцільним і малоприбутковим.

Для отримання великого прибутку потрібно доцільно підбирати культуру, яка буде вирощуватисянацихгрунтах. Наприкладдлявирощуванняозимоїпшеницінайкраще підходять Чорноземи середньосуглинкові, а недоцільно її вирощувати на Дерново підзолистих супіщаних грунтах. Тому дуже важливе розуміння агровиробничої групи ґрунтів, які знаходяться у користуванні.

ЗАМОВИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Дізнатись більше